Nasze nadajniki doskonale nadają się do monitorowania pojazdów do przewozu osób. Udostępniają nie tylko właścicielowi floty informacje o położeniu pojazdu w trasie ale również może o tym informować klientów. Pomaga zniwelować niepotrzebne postoje i kontrolować położenie autobusu lub busa. Dzięki stałemu nadzorowi niwelujemy zjawisko nadużyć oraz efektywniej wykorzystywać pojazdy, unikając niepotrzebnych opóźnień i poprawiając jakość przewozu dla pasażerów.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania

zyskujemy szereg dostępnych możliwości

Rozliczanie Tras

Rozliczanie Czasu Pracy

Zużycie Paliwa

Ilość Przejechanych Km

GPS umożliwia stały monitoring trasy w czasie rzeczywistym jak również wgląd do historii przejechanych tras. Udostępnia informacje o faktycznym czasie pracy kierowców, ilości postojów oraz pokonanych tras.

Aby poprawić bezpieczeństwo kierowcy jak i osób korzystających z przewozu, zalecamy nasze kolejne rozwiązanie – system unikania kolizji Mobileye.

Jest to najnowsza technologia zapobiegająca wypadkom drogowym oraz jedyny system w branży, który zawiera kompleksowe ostrzeżenia oraz alarmy działające w czasie rzeczywistym. System potrafi zidentyfikować szeroki zakres potencjalnych zagrożeń drogowych. Dystans i relatywna prędkość jest nieustannie mierzona i używana do kalkulacji ryzyka zderzenia z przeszkodą. System wykrywa również linie na drodze oraz znaki drogowe.